O restauraci
x

Žofín Garden

Na Slovanském ostrově na Vltavě se pořád něco děje. Je to zelená oáza výborné gastronomie v centru Prahy. Celé léto trávíme venku v romantickém prostředí zastřešené venkovní restaurace mezi palácem Žofín a zahradním altánkem. V zimě nabízíme sezónní menu inspirované českou kuchyní, podávané v historických prostorách paláce. Na dospělé i děti myslíme v každém ohledu, jak při pravidelných nedělních brunchích, tematických akcích, tak ve stálém menu. Dětský koutek je neodmyslitelnou součástí velkorysého prostoru restaurace a příjemně uvolněné atmosféry.

 

Je to radost!

Slovanský ostrov byl vždy centrem kulturního a společenského života Prahy. Ať uz Vás zlákal park k procházce, pobyt s dětmi na hřišti nebo Palác Žofín svým koncertem, plesem či jinou noblesní akci, v restauraci Žofín Garden v čele s dobře naladěným Jiřím Matlachem Vás vždy s radostí uvítáme. Přijďte na sklenku moravského vína nebo si nechte namíchat exotický koktejl. Ke specialitám z grilu Vám načepujeme dobře vychlazené českého pivo.

 ***

Radost být spolu!

Po náročném dni nebo procházce s kočárkem si vychutnáte odpolední kávu se zákuskem. Děti si nerušeně hrají v bezpečí dětského koutku. Právě jste zaparkovali auto, odložili pracovní pracovní povinnosti a už jen pár kroků Vás dělí od pohodového rodinného odpoledne. Takhle se u nás umíme těšit z každého dne.

 ***

Radost si vychutnávat!

Menu pro Vás sestavuje šéfkuchař Filip Vobořil. Tradiční žofínský hamburger, steak z mladého býčka v marinádě z uzených chipotles a zázvorového medu, jehněčí špíz... to jsou letní chutě Slovanského ostrova z grilu. Mezi lákadly pro děti najdete bruschettu s farmářskými kuřecími prsíčky, grilovaná kuřecí prsa s máslovými bramborami ale také tradiční řízečky s hranolkami. Milkshakem i smoothies z čerstvého ovoce osvěžíme všechny.

 ***

Radost neděle!

V neděli si pospěte, nikam nespěchejte. My už máme všechno hotovo. Náš vyhlášený brunch s bohatým bufetem i programem pro děti je v plném proudu. Přijďte se pobavit a užít si neděli s rodinou i přáteli. Vždy od 11:00 do 15:00 hodin.

Rezervace ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
news
foto foto foto foto foto