O restauraci
x

Žofín Garden

Na Slovanském ostrově na Vltavě se pořád něco děje. Je to zelená oáza výborné gastronomie v centru Prahy. Celé léto trávíme venku v romantickém prostředí venkovní restaurace mezi palácem Žofín a zahradním altánkem. V zimě nabízíme sezónní menu inspirované českou kuchyní, podávané v historických prostorách paláce. Na dospělé i děti myslíme v každém ohledu. Dětský koutek je neodmyslitelnou součástí velkorysého prostoru restaurace a příjemně uvolněné atmosféry.

 

Je to radost!

Slovanský ostrov byl vždy centrem kulturního a společenského života Prahy. Ať uz Vás zlákal park k procházce, pobyt s dětmi na hřišti nebo Palác Žofín svým koncertem, plesem či jinou noblesní akci, v restauraci Žofín Garden Vás vždy s radostí uvítáme. Přijďte na sklenku moravského vína nebo si nechte namíchat exotický koktejl. Rádi Vám načepujeme také dobře vychlazené českého pivo.

 ***

Radost být spolu!

Po náročném dni nebo procházce s kočárkem si vychutnáte odpolední kávu se zákuskem. Děti si nerušeně hrají v bezpečí dětského koutku. Právě jste zaparkovali auto, odložili pracovní pracovní povinnosti a už jen pár kroků Vás dělí od pohodového rodinného odpoledne. Takhle se u nás umíme těšit z každého dne.

 ***

Rezervace ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
news
foto foto foto foto foto foto foto foto foto