x

Eventy


Zažijte atmosféru Slovanského ostrova!

  • Uspořádejte v Žofín Garden decentní soukromou oslavu nebo velkolepou firemní akci a budete se zaručeně bavit. Křtiny, svaté přijímání, promoce, výročí, nejrůznější párty, svatby, výstavy, ochutnávky, tematické akce – Bierfest, indická párty, květinová párty…na správném místě

 

  • Ať je Vás málo nebo víc, Žofín Garden je flexibilní prostor netušených možností. Pohostíme od 10 do 600 osob, altán 40 míst/100 standing, stan 200 míst/300 standing, restaurace 90 míst/100 standing, zahrádka před stanem 50 míst/100 standing.

 

  • A máme něco navíc! Využijte pro Vaši akci vnitřní i venkovní dětský koutek s hračkami, prolézačkami, skluzavkou, trampolínou,…

 

Romantika na Slovanském ostrově zaručena!


Ať svítí slunce nebo prší, nejlepší místo pro Vaši svatbu venku je Žofín Garden. Jistota „mokré varianty“ (moderní elegantní stan, který může být dokonce i vytápěný) znamená zase o jednu velkou starost méně. Místo na svatbu a zároveň i svatební obřad včetně možnosti tanečního parketu, živé hudby, dekorací – květiny, svíčky, svícny, barevné ubrusy, různé typy židlí a potahů, různé prostředí stolů, tisk menu cards, jmenovek, zasedacího pořádku…to vše najdete v Žofín Garden.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Parkoviště až pro 50 vozů možno pronajmout, možnost příjezdu a stání i velkých busů rovněž zajištěna.

 

Zábava a radost dětí na Slovanském ostrově!


Máme dost místa, her, dobrot pro dětské party od 10 do 150 osob. Nejrůznější animace, profesionální show – balónky, kouzelník, malování na obličej, bublinář, hlídání dětí,…pro Vás rádi zajistíme.

Dětský bufet, dětské koktejly, nápojové balíčky, tematické narozeninové dorty (žába) jsou pro nás samozřejmostí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
news
foto foto foto foto