x

Ihre Meinung

 

Ihre Meinung ist uns wichtig!

Es ist unser Ziel, Ihnen immer den besten Service und die beste Speisenqualität anbieten zu können, damit Sie Freude haben unsere Restaurants zu besuchen und auch gerne wiederkommen.

Wenn uns dies nicht gelungen ist, wären wir Ihnen über ihr Feedback und ihre Verbesserungswünsche sehr dankbar. Wir freuen uns natürlich auch, wenn Sie uns ihre positiven Erlebnisse mitteilen möchten.

Vielen Dank!

 

Meinung schicken
Benny (26.3. 2017)
Amazing place, good food, attentive staff (Natalya). All you need for a great dinner.
Hana Planíková (11.2. 2017)
Děkujeme za krásně strávený čas, výbornou gastronomii a velmi příjemnou obsluhu. Načerpali jsme u Vás tolik potřebnou pozitivní energii. Děti byly též velmi spokojené. Přejeme, ať se Vám daří.
Eva EStrella (27.1. 2015)
We had our corporate event at the Zofin Garden and it turned out to be a magical night! the dinner was set so beautifully and the waiters were very professional, after we had dancing also and everything was perfectly coordinated. thank you!
Alice Lamb (20.1. 2015)
Nedělní brunch Žofín Garden Byli jsme na Žofín Garden se čtyřčlennou rodinou, takže celkem 4 dospělí a dvě děti - kluci 4 a 2 roky. Dorazili jsme hned v 11, kdy už bylo všechno perfektně připravené - pozorná obsluha, milí animátoři, příjemné prostředí. Užili jsme si vše - od přípitku, až po závěrečnou kávu. Jídlo bylo moc dobré a průběžně doplňované, takže se nikdy nestalo, jak to na rautech někdy bývá, že vám vaši spolustolovníci doporučí ochutnat \"tu výbornou bílou rybu\" a ona už na stole není, než se k němu dostanete. Pro naše přátele bylo asi největší překvapení a radost, že animátoři dokázali vtáhnout do hry i jejich dvouletého syna. Úplně nenásilnou formou a v intervalech, které jemu vyhovovaly, takže trávil s ostatními dětmi právě tolik času, kolik mu bylo příjemné. Starší chlapeček si vyhrál také a my jsme si mohli užít nerušený hovor. Musím přiznat, že můj muž z toho měl trochu obavy, jestli nebude restaurace plná pokřikujících a pobíhajících dětí, ale nebylo to tak. Animátoři jsou šikovní a je na nich vidět, že mají velkou praxi. Také jsme ocenili pohotovost personálu - nikdy se nestalo, že bychom seděli u prázdných skleniček, nebo, že by použité nádobí neodnesli témeř v tu vteřinu, kdy jsme dojedli, nebo dopili. Když jsme kolem půl druhé odcházeli (bohužel jsme se nemohli zdržet déle), byla restaurace plná a to Žofínu moc přejeme. Bylo to vážně moc příjemné dopoledne a já chci ještě jednou poděkovat. Rozhodně to budu doporučovat všem přátelům s dětmi :-). Alice Lamb
Domayer Christian (6.1. 2015)
It was a fantastic new years eve in Zofin Garden. We enjoyed a delicious dinner buffet, good music and dancing. It wasn´t our last visit in Zofin Garden! Many thanks to all and the best wishes for 2015!
Hana Čížková TITI DMC (4.4. 2014)
Rádi bychom i tímto způsobem poděkovali za skvělou spolupráci při organizaci off-site dinner pro skupinu 160 osob s mezinárodní účastí. Akce pod vedením pana Tomáše Větrovce dopadla na výbornou a restauraci Žofín Garden můžeme ostatním jen doporučit. Opravdu se potvrdilo, že pro tuto restauraci není nic problém. Hana Čížková, TITI DMC
Gabriela Čakajdová | AXA Česká republika (19.2. 2014)
Všem děkuji za výborné zajištění akce pro naši pojišťovnu. Všichni byli velice spokojeni.
Veronika Vávrová | NOGUP (19.2. 2014)
Dobrý den, s poskytnutým servisem managementu restaurace Žofín Garden pro účely firemního večírku jsme byli nadstandardně spokojeni. Celkově úroveň servisu, vstřícnost, přístup, profesionalita, flexibilita a ochota promptně jednat o nepředvídaných událostech nám pomohly zvládnout akci k naprosté spokojenosti všech hostů. Vřele doporučujeme využít tento prostor i pro vysoce společenské události. Veronika Vávrová NOGUP agency s.r.o.
Veronika Kačírková I BARCLAYS (19.2. 2014)
Naše firma měla již dvakrát to potěšení uspořádat v Žofínských zahradách svůj Rodinný event, který na nejlepší úrovni zajistil Žofín Garden pod vedením pana Tomáše Větrovce. Bez přehánění mohu prohlásit, že tyto akce jsou mezi mými kolegy nejoblíbenější a sklidily největší úspěch. Výborné jídlo, pití, drinky, víno, vždy dokonalý program pro děti. A v neposlední řadě velmi milý perosonál a samozřejmě krásné prostředí Žofínských zahrad. A při tom všem ještě i velmi přijatelné po finanční stránce, což je v dnešní době také velmi podstatná součást firemních eventů. Co víc si přát, já mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit a doufám, že tento rok budeme opakovat. Veronika Kačírková, Barclays
Veronika Hášová | Česká pojišťovna (19.2. 2014)
Děkujeme za skvěle uspořádanou akci. Všichni naši hosté si den v Žofín Garden užili a nešetřili chválou. Bravurně zvládnutá organizace, perfektní catering, příjemná a velmi starostlivá obsluha. Obdivuji vysoké nasazení celého týmu při organizaci dvou akcí pro 800 osob během jednoho dne. Děkuji manažerovi restaurace Tomášovi Větrovcovi za jeho ochotu a vstřícnost a splnění všech našich netradičních požadavků. Žofín Garden je určitě místo, kam se budeme rádi vracet.
Lenka Veverková (7.8. 2013)
Dne 6.8.2013 jsme navštívili Žovín Garden a byli jsme moc spokojeni. Děkujeme milému a ochotnému personálu.
Madame Fournier (14.4. 2013)
20/20 1/Excellent accueil 2/La qualite, fraicheur, la finesse des plats 3/Une grande diversite. BRAVO et MERCI de la part de tous les partcipants /38 personnes/ !
Barbora Poštolková (Hoya Lens CZ a.s.) (12.1. 2013)
Organizovali jsme zde větší akci a poskytnutý servis byl na nepopsatelně úžasné úrovni. Bude to znít jako pohádka (ona to opravdu byla), ale nic nebylo problémem...
Renáta Bílková, China Investment Forum (5.10. 2012)
Team Žofín Garden byl plně připraven přizpůsobit nabídku a služby našim náročným požadavkům, což je bohužel v současné době stále výjimečné. Žofín Garden doporučuji pro bezproblémovou organizaci a příjemné prostory.
David Jirušek, Mountfield (25.9. 2012)
Profesionální zázemí, dokonalé služby příjemné prostředí a do posleního puntíku splněné všechny naše prosby, které jsme vůči Žofín Garden měli-co více bychom si mohli přát?
Stacie, client of Motiv Prague (25.9. 2012)
I wanted to thank you very much for all of your assistance and planning for our meeting in Prague last week. The dinner went very well and planning process with you was made very easy! We look forward to working with you again in the future. Thank you so much again!
V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
news
foto foto foto foto foto foto