ZofinGarden O nás

V zatisi
Silvestr na Žofíně
Zavřeno ve dnech
Brunch už má po sezóně

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

trip advisor

facebook

google

Hodnocení

Tradice snoubená s modernou

Naše kuchyně je stejně bohatá jako historie Slovanského ostrova, kde se odehrávala významná česká i mezinárodní setkání. Noblesní prostor nabízí příležitost vychutnat si tradiční české pokrmy v moderním provedení, stejně jako osvěžující koktejly v příjemném stínu zelené zahrady.

Zelený ostrov plný chutí

Zelený ostrov plný chutí

Šéfkuchařka Stáňa Marková vychází z tradiční české gastronomie. Jenom klasické knedlíky a svíčkovou ale nečekejte. Základem pokrmů jsou tradiční suroviny doplněné novými trendy. V menu najdete také lehké mezinárodní pokrmy, které osvěží v letních měsících na zahrádce.

Menu

Nejlepší zážitky jsou ty sdílené

Restaurace v prostorách paláce Žofín se hodí pro slavnostní obědy pro skupiny, rodinná setkání, promoce i reprezentativní gala večere. Letní zahrada ve stínu kaštanů na břehu Vltavy nabízí pro skupiny speciální BBQ menu. V zimních měsících zde stojí vyhřívaný stan, který umožňuje pořádat společenské akce i v chladnějším období. Atmosféru zahrádky korunuje romantický venkovní altánek.

Více
Nejlepší zážitky jsou ty sdílené

Spolehlivý tým

V restauraci Žofín Garden na vás čeká pozorný a ochotný personál, který se rád postará o vaši spokojenost.

Více o týmu
zatisi_team
zatisi_team
Více o týmu

Věnujte opravdový zážitek

Využijte naší nabídky wowcherů a překvapte jimi své blízké, přátele nebo obchodní partnery a dopřejte jim skvělý gastronomický zážitek.

Zakoupit wowcher
wowcher