V zatisi

Ondřej Urban

Ondřej Urban

Manažer restaurace

Na Slovanském ostrově jsem zakotvil nejprve jako číšník a postupně se posunul až na manažera restaurace. Mým cílem je hostům nabídnout kromě vynikajících pokrmů od naší šéfkuchařky taky pečující servis v příjemném prostředí. Práce na Žofíně je pro mne obrovskou zkušeností a dobrodružstvím.

T +420 774 774 774 E ondrej.urban@zatisigroup.cz
Stáňa Marková

Stáňa Marková

Šéfkuchařka

„Když jsem se narodila, sudička mi dala do ruky vařečku, notes a korunku. Vařečku, abych nikdy nezapomněla na své začátky, notes, abych si zaznamenala, co jsem vytvořila, no a korunku, abych věděla, že pokud nebudu líná investovat do sebe a zhodnotím, co umím, budu šéfka.“ Ve společnosti Zátiší Group pracuje od roku 1991. Začínala V Zátiší a po 3 letech se stala šéfkuchařkou. V Žofín Garden působí již 4 roky a specializuje se na moderní českou kuchyni.

T +420 774 774 774 E markova@zatisigroup.cz
Jan Kulhánek

Jan Kulhánek

Deputy manager

Honza posílil náš tým teprve nedávno. Přichází z restaurace V Zátiší, ve které pracoval již od roku 2005, ale se Zátiší Group se setkal již jako brigádník během studií. A proč si vybral gastronomii? Od dětství miluje dobré jídlo a vždy ho těšilo dělat lidem radost.

T +420 774 774 774 E jan.kulhanek@zatisigroup.cz