V zatisi

Jana Adamcová

Jana Adamcová

Manažerka restaurace

Její první seznámení s gastronomií proběhlo už na Vysoké škole hotelové v Praze. Po ukončení studia se Jana vydala sbírat zkušenosti do zahraničí - 12 let pracovala na říčních hotelových lodích Viking Cruises, kde se postupně vypracovala až na pozici Restaurant Manager. Díky této zkušenosti poznala různé kultury, zajímají ji nové trendy a nejvíc ze všeho má ráda osobní kontakt s lidmi. U nás na Žofíně se jí líbí také prostředí – klidná atmosféra v úplném centru Prahy.

T +420 603 222 932 E jana.adamcova@zatisigroup.cz
Stáňa Marková

Stáňa Marková

Šéfkuchařka

„Když jsem se narodila, sudička mi dala do ruky vařečku, notes a korunku. Vařečku, abych nikdy nezapomněla na své začátky, notes, abych si zaznamenala, co jsem vytvořila, no a korunku, abych věděla, že pokud nebudu líná investovat do sebe a zhodnotím, co umím, budu šéfka.“ Ve společnosti Zátiší Group pracuje od roku 1991. Začínala V Zátiší a po 3 letech se stala šéfkuchařkou. V Žofín Garden působí již 4 roky a specializuje se na moderní českou kuchyni.

T +420 774 774 774 E markova@zatisigroup.cz
Michal Lengyel

Michal Lengyel

Deputy manager

Michal se gastronomii věnuje již 7 let, z toho 5 let pracuje v Zátiší Group. Nejprve pracoval v cateringu a poslední 2 roky pracuje jako Deputy Manager zde v Žofín Garden. Nejvíce ho baví organizace různých společenských událostí, kterých zde pořádáme během roku opravdu hodně. Od malých rodinných oslav, přes firemní akce, svatby až po velké firemní party.

T +420 734 184 185 E michal.lengyel@zatisigroup.cz